Poslovi
Članstvo
Za Poslodavce
Propisi
Kontakt
Blog
Cover
19.jpg

Administracija u HR sektoru

Omladinska zadruga Avala nudi studentima rad na administrativnim poslovima u HR sektoru na teritoriji Beograda.

12

October 10, 2023

Administrativni poslovi su poslovi koji se odnose na dokumentovanje i evidentiranje poslovanja u firmama ili organizacijama. To uključuje aktivnosti poput: priprema pisanih izveštaja i dokumenata, planiranje i organizovanje sastanaka, upravljanje kancelarijskom opremom i meterijalima, skeniranje i arhiviranje dokumentacije, evidencija radnog vremena i naknada, kontaktiranje sa klijentima i dobavljačima i drugima.

Opis posla: - Unos podataka u bazu - Telefonska komunikacija sa klijentima - Skeniranje i arhiviranje dokumentacije - Učešće u vođenju društvenih mreža - Korišćenje platformi za oglašavanje.
Radi se od ponedeljka do petka, samo prva smena, vikendi slobodni.
Uslovi: - Student - Poznavanje engleskog jezika - Rad u MS Office paketu - Potrebno je da osoba poseduje dobre organizacione veštine - Iskustvo nije neophodno.
Iznos neto sata: 350 rsd.
Lokacija: Beograd (stari grad)
Loading...
logo-footer
O namaKontaktPropisiBlog